Pistolet CZ P-09

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Niezwykle udany pod względem zarówno ergonomii jak i kultury pracy pistolet, sprawdzający się na służbie i przy strzelectwie sportowym.

Konstrukcja oparta o polimerowy szkielet i głęboko osadzony w nim zamek została stworzona głównie z myślą o wytrzymałości i niezawodności nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Szczególną uwagę zwrócono również na wygodę strzelca podczas operowania bronią.

Niezwykle wysoka ergonomia chwytu została wsparta optymalnie wyprowadzonym teksturowaniem oraz możliwością dopasowania obwodu za pomocą nakładek. Obszerny kabłąk pozwala na łatwe operowanie nawet w zimowych rękawicach.

Rozlokowanie i rozmiar manipulatorów pozwala na wyjątkowo łatwą obsługę. Skrzydełko bezpiecznika zostało zdublowane, a zwalniacz magazynka można przełożyć aby umożliwić wygodną obsługę również osobom leworęcznym. Intensywne żebrowanie zamka ułatwia zarówno przeładowanie, jak i kontrolę poprawności położenia naboju w komorze.

Głębokie osadzenie zamka w szkielecie przełożyło się na niezwykle niski podrzut. W połączeniu z intuicyjnymi przyrządami celowniczymi sprawia to, że ponowne namierzenie celu po strzale jest wyjątkowo krótkie. Wykonanie przyrządów ze stali sprawia że mogą być one wykorzystywane przy awaryjnym przeładowaniu np. o pas.

Sprawdzony mechanizm spustowy Omega cieszy się uznaniem w środowisku strzeleckim dzięki płynnej pracy oraz krótkiemu jak na pistolet służbowy skokowi i resetowi. W połączeniu z 19-sto nabojowym magazynkiem zapewnia to wysoką siłę ognia, lub doskonały wybór na pierwszy pistolet do IPSC. Broń jest fabrycznie zerowana na 25 metrów.

Kaliber: 9x19 Para
Długość broni: 205 mm
Wysokość: 148 mm
Szerokość: 37,5 mm
Długość linii celowania: 170 mm
Długość lufy: 115 mm
Pojemność magazynka: 19
Waga pistoletu z magazynkiem: 860 g
Opór spustu (SA): 14,7 - 24,5 N

30 inne produkty z tej kategorii: