Pistolet Beretta 92x Performance

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

92X Performance to najnowszy wariant modelu 92 przystosowany specjalnie z myślą o użytku przez strzelców dynamicznych. Nowy pistolet wyczynowy Beretta jest bezkompromisowy i ma na celu najwyższą wydajność, oferując doskonały system blokowania, stalową ramę, cięższy zamek Brigadier i nowy mechanizm spustowy Extreme-S o drodze zredukowanej o 40% i oporze 1,5 kg w trybie SA.

Mechaniczne przyrządy celownicze modelu 92X wyposażono w światłowód, a szczerbinka posiada regulację w pionie i poziomie. Wcięcia, umieszczone zarówno w przedniej jak i tylnej części zamka ułatwiają przeładowanie, a sam masywny szkielet pistoletu wyposażono w szeroką ostrogę. Wśród cech charakterystycznych wersji Target możemy również wymienić: przedłużoną dźwignię rozkładania, powiększony przycisk zwolnienia magazynka, oraz większą wagę (1350g) wpływającą na polepszenie stabilności podczas strzału.

Model 92X Performance posiada ciekawe, dwukolorowe wykończenie Nistan. W zestawie znajdziemy dwa 15 – nabojowe magazynki z powiększoną stopką.

Główne cechy:

- Kaliber: 9x19

- Masa: 1350g

- Pojemność magazynka: 15

- Całkowita długość: 222 mm

- Długość lufy: 125 mm

30 inne produkty z tej kategorii: