Sztucer Sako A7 Synthetic

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Sako A7 ma unikalne cechy, które nie są dostępne w żadnych innych karabinach Sako lub Tikka: specjalny stalowy zamek jest wykonywany w dwóch rozmiarach, S i M, i aby zachować zgodność z dostępnymi kalibrami, komora jest wiercona i gwintowana do podstawy, zamka, który posiada trzy rygle blokujące z przodu, a jego kąt otwarcia wynoszący 70 stopni umożliwia szybkie przeładowanie. Ponadto posiada magazynek polimerowy z integralnymi stalowymi wargami, aby umożliwić ładowanie od góry bez wyjmowania go.

MAGAZYNEK
Magazynek kopolimerowy można również ładować od góry po włożeniu do karabinu. Materiał to 50% nylonu, 50% włókna szklanego, ze sprężyną ze stali nierdzewnej. Wykonane ze stali wargi umożliwiają wkładanie naboi z góry. Magazynek jest utrzymywany w miejscu przez Total Control Latch, aby zapobiec niezamierzonemu zgubieniu.

KOMORA
Komora nabojowa jest wiercona i przygotowania do mocowania lunety, za pomocą dostępnych szyn weaver. Jeśli mają one być używane, muszą zostać przyklejone - mogą jednak być zastąpione odpowiednimi stalowymi podstawami, które są łatwo dostępne na rynku.

OSADA
Czarny, lekki i trwały materiał kopolimerowy zapewnia dobrą przyczepność dla szybkiego operowania bronią.

Sztucer dostępny w kalibrach:

22-250 Rem, 243 Win, 260 Rem, 7mm-08 Rem, 308 Win, 270 WSM, 300 WSM, 25-06 Rem, 270 Win, 30-06, 7mm Rem Mag, 300 Win Mag

Osada: syntetyczna Monte Carlo

Otwarte przyrządy celownicze: NIE

Przyspiesznik: opcjonalnie za dopłatą

Lufa: kuta na zimno

Długość lufy: od 52 do 61 cm (w zależności od kalibru)

Długość całkowita: od 101,5 do 113,5 cm (w zależności od kalibru)

Waga: 2,9 - 3,5 kg (w zależności od kalibru)

Magazynek: pudełkowy (pojemność 3-nabojowy)

Bazy montażowe typu Weaver

29 inne produkty z tej kategorii: