Sztucer Blaser R8 Luxus Zobacz większe

Sztucer Blaser R8 Luxus

Towar koncesjonowany. Sprzedaż odbywa się wyłącznie w siedzibie sklepu. W celu potwierdzenia dostępności prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 63 244 88 80.

Blaser R8 to przede wszystkim:

- Produkcja elementów broni z jednego kawałka surowca to gwarancja jakości, niezawodności i trwałości. Zaawansowany proces produkcji na najnowocześniejszych maszynach CNC dba o minimalne tolerancje i niezmienną precyzję strzału.

- Czy to z najlepszego gatunku stali, ze stopu metali lekkich czy z cennego drewna orzechowego, wszystkie elementy broni, połączone w rękach zręcznych rusznikarzy zmieniają się w kunsztowne dzieła sztuki. Każda broń myśliwska firmy Blaser to nabytek dla przyszłych pokoleń.

- Szybkie serie strzałów przy zachowaniu odprężonej postawy. Rączka zamka jest ergonomicznie usytuowana nad kabłąkiem. Broń i wzrok pozostają skierowane na cel, a myśliwy zyskuje czas, aby precyzyjnie wycelować i pewnie dać strzał.

- Prosto i szybko: Idealnie usytuowane nad kabłąkiem przyciski zwalniania magazynka umożliwiają bezwzrokową obsługę. Po jednoczesnym naciśnięciu obu przycisków magazynek wypychany jest sprężynowo wprost w dłoń myśliwego. W razie potrzeby można błyskawicznie wymienić go na drugi naładowany magazynek.

- Ładowanie, wzgl. rozładowywanie jest teraz możliwe na dwa sposoby z wyjętym magazynkiem lub bez wyjmowania magazynka z broni. Przy otwartym zamku naboje można szybko i łatwo wkładać lub wyjmować od góry.

R8 Luxus:

- kolba R8 z prostym grzbietem

- 4 klasa drewna w standardzie (opcjonalnie za dopłatą klasa drewna od 5 do 11)

- baka Bawarska

- gumowa stopka - TAK

- lufa Standard okrągła

- komora zamkowa w kolorze Tytanu z grawerowanym motywem (motyw do wyboru) lub czarna z drewnianymi boczkami

- kontrastowe przyrządy celownicze

- trzon zaporowy zamka i spust w kolorze złotym - opcjonalnie za dopłatą

- kickstop - opcjonalnie za dopłatą

- waga ok. 3,3 kg

29 inne produkty z tej kategorii: